AWT mezi stovkou obdivovaných firem ČR

AWT mezi stovkou obdivovaných firem ČR
2.4.2012

Dva roky poté, co se na trhu objevilo jméno AWT, se naše skupina probojovala mezi stovku nejvíce obdivovaných společností České republiky. Vyplývá to z výsledků již 14. ročníku prestižního žebříčku sestavovaného sdružením Czech TOP 100. V oborovém žebříčku "Doprava, pomocné činnosti v dopravě a cestovní kanceláře“ se AWT stala druhou nejvíce obdivovanou firmou hned za společností Student Agency.

Pořadí určili hlasováním manažeři významných firem, finanční analytici, zástupci odborových svazů, sdružení a profesních asociací a další odborníci nezávisle podle vlastního posouzení, které z firem české ekonomiky zaslouží obdiv. Posuzovali dlouhodobou hodnotu firmy, kvalitu výrobků, schopnost přilákat a udržet talentované zaměstnance, odpovědnost k životnímu prostředí, vztah ke společnosti, podporu veřejně prospěšných projektů a další ne vždy čísly vyjádřitelná kritéria.

AWT jako největší český i evropský soukromý dopravce tak prokazuje a upevňuje své postavení na trhu a potvrzuje své šedesátileté zkušenosti z oboru. Nejvíce obdivovanou firmou České republiky se stejně jako před rokem stala Škoda Auto, druhé místo obhájil ČEZ a na třetí se vyšvihla Student Agency.

 

« Zpět