Stabilní poskytovatel služeb i v době krize COVID-19

Stabilní poskytovatel služeb i v době krize COVID-19
28.4.2020

Mezinárodní dopravní společnost PKP CARGO INTERNATIONAL (dříve Advanced World Transport nebo AWT), která je součástí skupiny PKP CARGO předního logistického operátora v Evropě, a její dceřiné společnosti AWT Rekultivace nebo AWT ROSCO nadále navzdory krizi spojené s nákazou COVID-19 v Evropě poskytují své služby zákazníkům v plném rozsahu.

Díky profesionálnímu a odpovědnému přístupu zaměstnanců, stabilnímu provoznímu zázemí a zkušenostem všechny společnosti ze skupiny PKP CARGO INTERNATIONAL poskytují rychlé a komplexní dopravní, logistické služby nebo rekultivační a stavební práce v plném rozsahu bez jakéhokoliv omezení.

Současně nabízejí dopravní firmy ze skupiny své volné kapacity i novým potencionálním zákazníkům, jak v oblasti přeprav, logistiky, pronájmu a údržby železničních vozů a lokomotiv, tak i stavební činnosti, kterými se zabývá dceřiná společnost AWT Rekultivace, nebo prostřednictvím firmy AWT ROSCO veškeré služby týkající se čištění vozů, autocisteren atd.

„I přes neustálé šíření koronaviru v Evropě a souvisejícím nejrůznějším omezením, jsme díky našemu know-how a dlouholetým zkušenostem stabilním dopravcem a poskytovatelem dalších služeb pro naše zákazníky. Od stávajících klientů máme zpětnou vazbu, že si našich spolehlivých služeb v této nelehké době velmi váží. My jim na oplátku můžeme garantovat, že v tomto trendu budeme pokračovat. Velmi děkuji našim zaměstnancům za přístup k opatřením a každodenní práci, především provozním pracovníkům v první linii,“ říká Maciej Walczyk, předseda představenstva PKP CARGO INTERNATIONAL.

Zároveň skupina PKP CARGO INTERNATIONAL především v dnešní době podporuje i dlouhodobé cíle Evropské unie a to přesun zboží z přetížených silnic na železnice.

V souvislosti s epidemií COVID-19 v Evropě mají firmy, které potřebují rychle a efektivně přepravit své zboží, v rámci zavedených přísných opatření na hranicích problémy v rámci silniční dopravy. Právě zde vidí společnost velkou šanci pro železniční dopravu, která navzdory epidemiologické situaci probíhá v Evropě prakticky bez omezení a současně díky snížené osobní dopravě na kolejích, kdy je větší prostor pro železniční cargo i přes den, je dnes mnohdy rychlejší než přeprava kamiony.

Lukáš Kresač
Mluvčí
Skupina PKP CARGO INTERNATIONAL

« Zpět